בתרגום חופשי
ווריאציה חדשנית ונגישה לטקס העליה לתורה
האורחים משולבים בהצגה שנכתבת במיוחד לאירוע בהתאם לנושאי הפרשה ואופי המשפחה
הקריאה בתורה מתקיימת בפורום משפחתי אינטימי, והיא באה לתת מענה חילוני בעל משמעות לטקס הדתי
פרשת השבוע היא הזמנה להגדיר את התכנים האישיים, הרגשיים והערכיים שרוצים לצקת לתוך האירוע

מהות


התכנית מזמינה העמקה וניסוח של מהות יהודית משפחתית ואנושית, מעבר להיותה ססגונית ותוססת היא קודם כל פונה אל בן המצווה כדי לבדוק זהות פנימית וחיבור מהותי למשמעויות האישיות והיהודיות של האירוע. כל מרכיבי האירוע המגוונים והמסוגננים, כל ההנאה וההפתעה, הכל מגוייס לתכנים משמעותיים שמדברים מהות וערכים.


שינוי


הגיל הזה הוא הזמן המדוייק לעצב זהות, למסגר מחדש את תפיסת האני של המתבגר, דרך עבודת עומק, חיבור אישי וחיזוק יכולת עמידה מול קהל, אנחנו מבטיחים להביא את בן המצווה מוכן להציג את עצמו מול הקהל ביום הגדול, ולתת לו את כל הכלים להפוך את האירוע לפריצת דרך אישית.


משפחה כקהילה


הגיבוש המשפחתי והחיזוק של המעגלים המשפחתיים, מפוצלים ומורכבים ככל שיהיו, הם חלק מהמפתח להצלחת האירוע. המטרה המשותפת וההתגייסות המשפחתית הגורפת, היא הדרך הבטוחה לאירוע מעצים ומשמעותי. בתהליך ההכנה לאירוע אנחנו פוגשים את בן המצווה והוריו ודרכם נחשפים לכוחות המשפחתיים הרחבים שישמחו לקחת חלק באירוע עצמו.


אמנות


התכנית עומדת בסטנדרטים אמנותיים גבוהים, עם שחקנים מקצועיים מהשורה הראשונה של סצנת האימפרוב בארץ, נגנים מוכשרים, מולטי מדיה, וידיאו ארט ועיצוב חלל מוקפד עד לפרטים הקטנים. הנאה רב חושית, סיפורים קסומים ועתיקים במופע חדשני ואינטראקטיבי, מרתק, קורע מצחוק ופורט על נימי הנשמה.