להתרחק כדי להתקרב
המרחק מהבית מאפשר להתבונן מהצד על החיים, ההזדמנות לצחוק ולעסוק בתכנים אחרים מאוורר את המוח, מחדש תאים ומחזיר אותנו עם כוחות מחודשים לחיים
לקחת פסק זמן
מהפרטים הקטנים עד החוויות הגדולות. מתאימים את המפגשים לצרכים שלכם
תופרים לכם אירוע
בשילוב סיורי שטח, ערבי שירה מסביב למדורה, מופעי אש ליליים וזריחות...

תכנית לשני ימי תוכן והנאה באמצע השבוע או בסופשבועלבחירה שניים מתוך הנושאים המוצעים, שני נושאים המשלימים אחד את השני.
יומיים של פעילות כוללים:


סדנאות חוץ


סדנת שטח אתגרית תפתח את היום, בליווי פינוקי בוקר ושתיה חמה. הסדנא מאתגרת ומהנה, מלאת הומור והפתעות. האירוע מונחה על ידי שחקנים שהם גם מדריכים מקצועיים, בדמויות מפתיעות ומגוונות הם יפתחו את היום באופן שמשחרר את הגוף ופותח את הראש לחשוב קצת אחרת. הפתיח יניח את הזרעים לנושא של היום.

דוגמאות לסדנאות: סדנת אקרו-באלאנס המאפשרת מפגש פיסי של תמיכה ואחזקה, תחרות בזוגות הכוללת משימות פיסיות ולוגיות שדורשות שיתוף פעולה והרבה יצירתיות. סדנת כישוף נשית במעבה היער ועוד.

סדנת לימוד חווייתית- לבחירה שתי סדנאות מתוך האפשרויות המוצעות:


סדנת לימוד חווייתית בליווי שחקנים, וידאו ארט וטקסטים פרועים ומעוררי עניין. הסדנא מתקיימת בחלל מעוצב המותאם לנושא הסדנא, ומשולבת בסדנאות בישול ואפייה, בריאות או סקסולוגיה, יצירתיות, תדרים או פסיכולוגיה, בהתאם לנושא היום ומתוך התאמה אישית לקהל היעד.

במהלך הסדנא מתקיים לימוד בקבוצות קטנות, שיח כללי, ומגוון דמויות קומיות ומרגשות שיוצאות מתוך הכתובים ויוצרות אינטראקציה עם המשתתפים.

ארוחת צהריים- הצעות לארוחה בטעם אחר


הארוחה מלווה בעיצוב ייחודי ופרטי מידע בריאים ומעוררי מחשבה הקשורים לנושא היום. אפשרויות לאוכל בריאות, אוכל שילדים אוהבים, אוכל לפי תדרים ועוד.

אירוע אכילה קונספטואלי - מיצג גורמה המשלב אוכל, עיצוב ואמנות. האירוע סביב נושא היום ומותאם לקהל היעד: על יחסים משפחתיים, על יצירתיות, שילובים, פיתוי ועוד.

במידה וסדנת הלימוד החווייתי משולבת בסדנאות אוכל, המשתתפים אוכלים את מה שיצרו במו ידיהם. לחמי שאור, תבשילי קדירה, מאכלי ילדות, הכל מוגש אל השולחן ומותאם לנושא ולחיך.

מופע אימפרוביזציה לסיכום היום


תיאטרון "פלייבק-אימפרוביזציה" - הוא מופע מאולתר המבוסס על סיפורים מהקהל. אחרי שחווינו ויצרנו ואכלנו ולמדנו ונזכרנו וחשבנו, עולים כל מיני סיפורים אישיים. הסיפורים שהקהל מביא הופכים בשניות למופע קומי ומרגש, וירטואוזי מפתיע ומעצים. המבוצע על ידי שחקני פלייבק מקצוענים ומרתקים שיפיחו בסיפורים שלכם חיים.

קיימת גם אפשרות להזמין מופע יחיד בהתאמה לנושא היום, או הרצאה מרתקת מתוך מגוון אפשרויות כהשלמה וסיום ראוי לחוויה שעברו המשתתפים

פעילות ערב


לבחירה: קומזיץ, ערב שירה, טיול לילי ומגוון הרצאות מרתקות הקשורות לנושא שנבחר.

קיימת גם אפשרות להזמין מופע יחיד בהתאמה לנושא היום, או הרצאה מרתקת מתוך מגוון אפשרויות כהשלמה וסיום ראוי לחוויה שעברו המשתתפים

אפשרויות נוספות:


*ניתן לשלב פעילות התנדבותית כדוגמת קטיף תרומה לנזקקים בשיתוף עם עמותת "לקט".

*ניתן לשלב סיור מודרך באחד מאתרי הסביבה, מלווה בדמויות הקמות לחיים ומספרות את סיפור המקום והתקופה. מסע רגלי לתקופת המשנה והתלמוד. אפשר לשלב טיולי ג'יפים ושלל אטרקציות שהאזור מזמן.

* ניתן לקיים את אחת מסדנאות התוכן בשטח, באתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, מוזיאונים או תוך מסלול הליכה.

*ניתן לשלב סדנת תנועה לבוקר, יוגה או מדיטציה כדי להתחיל את הבוקר על הצד הנכון.

*במידה והפעילות מתקיימת בסופשבוע, לוח הזמנים יותאם לסעודות השבת ויכלול קבלת שבת ושלל אפשרויות נוספות לבחירה הנוגעות בתכני השבת ובפרשת השבוע. קיימת אפשרות להתאים את הפעילות כולה או חלקה לשומרי שבת בהתאם לצרכי הקבוצה.

*ישנה אפשרות לתאום הסעות מסודרות במידת הצורך