מתאימים את עצמינו לצרכים שלכם
יום אחד הכולל בתוכו חוויות שטח אתגריות, סדנאות עומק שמפוצצות מצחוק ואוכל טוב
המדריכים שלנו
אמנים יוצרים, שחקנים ורקדנים, המתמחים בהנחיית קבוצות
יום שייחקק בזיכרון
צוות כישרוני ומקצועי ביום יצירתי ומגוון שיוציא אתכם עם חשק לעוד

מבנה סדנא - יום אחדיום סדנא בנוי סביב נושא מרכזי אחד שנבחר מתוך תפריט הסדנאות המפורט

סדנאות חוץ


סדנת שטח אתגרית תפתח את היום, בליווי פינוקי בוקר ושתיה חמה. הסדנא מאתגרת ומהנה, מלאת הומור והפתעות. האירוע מונחה על ידי שחקנים שהם גם מדריכים מקצועיים, בדמויות מפתיעות ומגוונות הם יפתחו את היום באופן שמשחרר את הגוף ופותח את הראש לחשוב קצת אחרת. הפתיח יניח את הזרעים לנושא של היום.

דוגמאות לסדנאות: סדנת אקרו-באלאנס המאפשרת מפגש פיסי של תמיכה ואחזקה, תחרות בזוגות הכוללת משימות פיסיות ולוגיות שדורשות שיתוף פעולה והרבה יצירתיות. סדנת כישוף נשית במעבה היער ועוד.

סדנת לימוד חווייתית


סדנת לימוד חווייתית בליווי שחקנים, וידאו ארט וטקסטים פרועים ומעוררי עניין. הסדנא מתקיימת בחלל מעוצב המותאם לנושא הסדנא, ומשולבת בסדנאות בישול ואפייה, בריאות או סקסולוגיה, יצירתיות, תדרים או פסיכולוגיה, בהתאם לנושא היום ומתוך התאמה אישית לקהל היעד.

במהלך הסדנא מתקיים לימוד בקבוצות קטנות, שיח כללי, ומגוון דמויות קומיות ומרגשות שיוצאות מתוך הכתובים ויוצרות אינטראקציה עם המשתתפים.

ארוחת צהריים- הצעות לארוחה בטעם אחר


הארוחה מלווה בעיצוב ייחודי ופרטי מידע בריאים ומעוררי מחשבה הקשורים לנושא היום. אפשרויות לאוכל בריאות, אוכל שילדים אוהבים, אוכל לפי תדרים ועוד.

אירוע אכילה קונספטואלי - מיצג גורמה המשלב אוכל, עיצוב ואמנות. האירוע סביב נושא היום ומותאם לקהל היעד: על יחסים משפחתיים, על יצירתיות, שילובים, פיתוי ועוד.

במידה וסדנת הלימוד החווייתי משולבת בסדנאות אוכל, המשתתפים אוכלים את מה שיצרו במו ידיהם. לחמי שאור, תבשילי קדירה, מאכלי ילדות, הכל מוגש אל השולחן ומותאם לנושא ולחיך.

מופע אימפרוביזציה מסכם


תיאטרון "פלייבק-אימפרוביזציה" - הוא מופע מאולתר המבוסס על סיפורים מהקהל. אחרי שחווינו ויצרנו ואכלנו ולמדנו ונזכרנו וחשבנו, עולים כל מיני סיפורים אישיים. הסיפורים שהקהל מביא הופכים בשניות למופע קומי ומרגש, וירטואוזי מפתיע ומעצים. המבוצע על ידי שחקני פלייבק מקצוענים ומרתקים שיפיחו בסיפורים שלכם חיים.

קסם התיאטרון במיטבו!


*קיימת גם אפשרות להזמין מופע יחיד בהתאמה לנושא היום, או הרצאה מרתקת
מתוך מגוון אפשרויות כהשלמה וסיום ראוי לחוויה שעברו המשתתפים

*פינת הסבה וקפה תעמוד לרשות המשתתפים במהלך היום

*ישנה אפשרות לתאום הסעות מסודרות במידת הצורך