אירועי בר/בת מצווה
 • האם חייבים את כל החבילה או שניתן לקחת רק חלקים ממנה?
  לא חייבים לרכוש את ה"חבילה" כולה. מכיוון שכל האירוע נתפר על פי צרכי המשפחה ניתן לבחור את הפעילויות המועדפות מתוך שלל האפשרויות.
  במפגש הראשון, אנחנו עוברים יחד עם המשפחה, מבינים את התמונה הכוללת בהתאם לאופיו של בן המצווה ולייחודה של המשפחה, ומסכימים על אופי והיקף האירוע כולו, על כל מרכיביו.
 • איך נקבע המחיר?
  הצעת מחיר מפורטת תינתן לאחר שהמשפחה בוחרת את אופי האירוע, היקפו, מיקומו ומהם פעילויות התוכן שמתאימות לה מתוך המגוון המוצע.
  (מספר משתתפים ואורחים, ארוחות. לינה, טיש, קריאה מונחית בתורה, ואטרקציות נוספות).
 • כמה פגישות מקדימות צריך והיכן הן מתקיימות?
  אנחנו מקיימים עם המשפחה בין 3 ל- 4 פגישות מקדימות בביתכם. הראשונה מספר חודשים לפני מועד בר המצווה, כדי להציג את האפשרויות לבחירה מתוך תפריט התוכן וההפקה. ופגישה שנייה קרובה יותר למועד האירוע לתיאומים אחרונים ועידכונים. מתקיימת גם בפגישה אחת במקום בו יתקיים במקום האירוע כדי להחליט על מיקום האירועים השונים וכדי לסגור תפריט וחדרים.
  עם בן המצווה מתקיימות שתי פגישות נוספות, האחת ללימוד והעמקה בפרשה וכתיבת המהלך הכולל של הדרשה, והשנייה לחזרות ועבודה על דיקציה ועמידה מול קהל.
  במידה ויעלה צורך, תתקיים פגישה נוספת.
  כמובן שבמקביל מתקיימת תקשורת שוטפת באמצעות תכתובת אלקטרונית.
 • היכן מתקיים האירוע?
  מיקום האירוע תלוי במספר המשתתפים, כיום אנחנו ממליצים על "זהר בדשא" שבקיבוץ דליה השוכן במרחב הביוספרי של מגידו.
  ניתן גם לקיים אירועים בהיקף מצומצם יותר ביקנעם המושבה. המודל הוא גמיש ומאפשר את העתקתו לכל מקום אחר במידה ויתקיימו תנאים פיסיים מתאימים.
  הטיש וטקס הקריאה המונחית בתורה, יכולים להתקיים גם בבית או בחצר, בהתאם לכמות הקהל וצרכי האירוע.
 • לאיזו כמות משתתפים מתאים האירוע?
  האירוע גמיש ומתאים את עצמו לחללים שונים ולקהלים מסוגים שונים ובמספרים שונים.
  עקב אילוצי ההפקה מומלץ על לפחות 15 אנשים לאירוע משפחתי אינטימי. ולאירוע חגיגי המורכב ממשפחה וחברים אך שומר על צביון אישי ומשתף, כדאי שלא לעבור מעל ל-150 אורחים.