מפגשי חוויה בזוג
הזדמנות נדירה להנות יחד וליצור הרמוניה בקונפליקט הלא פתור בין בית לעבודה

"כנגדו"- שיח בין שתי צלעות של משולש - מבחר פעילויות
גיבוש והנאה עם בני זוג


זה מתחיל באהבה, אחר כך מצטרפת שיגרה, מצרפים ילדים, מחוייבויות כלכליות וחברתיות, לאט לאט החיים הופכים למשהו אחר, עמוס יותר. עשיר יותר. מלא בטובתם של אחרים. העבודה תובעת מאיתנו שעות וכוחות, כמה טוב שיש הזדמנות לקחת זמן שהוא מחוץ לזמן. זמן לעצמינו יחד, לצחוק במקומות המורכבים, לשחק את החיים ולא רק לשאת אותם. הזדמנות להיזכר בעצמינו, בלי תפקידים מגדר והגדרות. להתאהב שוב במי שאנחנו, להיזכר במי שהיינו לחגוג את מה שיש. ביחד. בזוג. בקבוצה של אנשים שיודעים בדיוק על מה אנחנו מדברים.

שיח של מהות שמאפשר להרים ראש מעל למים ולהודות על כל הטוב שנפל בחלקנו.

רצף של סיפורי זוגיות יש בגמרא. על המחיר שההתמקצעות גובה מהביחד שלנו, על הבדידות שבתוך היחד, על המיניות הנשכחת שדופקת כמו חברת נעורים נשכחת בדלת, ואם לא נפתח לה היא פשוט תיכנס מהחלון....

סדנאות לבחירה:


"מדברים בקול אחד"
כשהורות פוגשת בנים סוררים, ריבוי קולות או קול אחד ברור מול ילד שמתחלף לו הקול.
על הורות שוויונית והתמודדות משותפת עם חיי משפחה ממוקשי אתגרים.

"דרך הבטן"
על משמעות האוכל בחיינו,על אוכל מנחם, נדחף, מפתה ומעצב יחסים בתוך המשפחה, אז ועכשיו. סדנת בישול בליווי "ביג מאמא" קומית, לימוד משותף ומופע פלייבק.

"ירדה דמעה מעיניה. נפחת הגג מתחתיו ומת"
על געגועים, מילואים, טיסות לחו"ל ושעות ארוכות מחוץ לבית, אתגרים מודרניים בעין עתיקה (אז לא היה סקייפ)

"משכו לימודו"
כשהעבודה מספקת קצת יותר מידי, והלפ טופ מושך יותר מהאישה. דילמות חז"ליות בקריאה עכשיווית בליווי דמויות שמוכנות לדבר על הכל!

"כשבגדתי באשתי עם אשתי"
על מיניות ולמדנות- איך צדיק סגפן מפסיק ליפול ומתחיל לקפוץ? סקס שקרים ותנור מוסק. חז"ל על ספת הסקסולוג. סדנא לימודית טבולה בשוקולד ומלווה בריח לחם טרי הנאפה בתנור.