אודותינו

הכל נולד כשנתבקשנו לארגן חגיגת בר מצווה "אחרת" למשפחה מסורתית חילונית כתחליף לטקס ה"עליה לתורה" בבית הכנסת וארוחה/מסיבה למשפחה וחברים.

מצאנו את עצמנו מדברים על התכנים ומשמעותם בעידן העכשווי וככל שהעמקנו יחד בטקסטים היהודיים וברלוונטיות שלהם לחיים שלנו, עלו רעיונות יצירתיים שתרגמו את כל ההבנות לחוויה חושית אמנותית תיאטרלית מקיפה.

כך נולד פורמט שפוגש את הצורך הגדול הקיים היום בציבור הישראלי, לשלב אינדיבידואליזם ויהדות בהקשר הסביבתי, לשלב הנאה ומשמעות, למצוא את הדרך לאירוע שממצה את ההזדמנות הנדירה של טקס החניכה היהודי כמנוף לחיזוק המארג המשפחתי העדין והעוצמתי ולתת לבן המצווה לגדול ולהתעצב דרך התהליך שבשיאו חגיגת בר המצווה. וכל זה מתוך שמחה ואהבה.
אילת מלמד

כשחקנית ומנחת “תיאטרון פלייבק”, אני מסתובבת מבמה לבמה ומלקטת סיפורים, מקשיבה ללב הסיפור, לפרטים הקטנים, לניגון...

מזה עשרים שנה אני משחקת, כותבת ומביימת בהשראת טקסטים יהודיים, עוסקת בקול תנועה ואלתור כמנחת קבוצות נוער ומבוגרים.

גדלתי בבית בו גיבורי התורה ישבו איתנו אל שולחן השבת כמו בני משפחה ממש, אבא היה מספר סיפורים בעיניים בורקות ואמא היתה משחילה הערות והארות פסיכולוגיות על כל אותן דמויות.

לפני שנים נחשפתי לפורמט האוורירי של הקריאה המונחית בתורה בשבתות עיון של ארגון "קולות" בית מדרש יהודי חילוני, המבוסס על הStorah-telling, פורמט אמריקאי המנגיש את הקריאה בתורה לציבור הרחב בדרך שמשתפת את הקהל ומשלבת מרכיבים תיאטרליים ואמנותיים אחרים של עמיחי לביא-לאו. מאז אני מגלגלת את הרעיון ליצור בר מצווה משפחתית יהודית-חופשית על בסיס הטקס האלטרנטיבי המרגש ומרתק הזה.

לראות את החלום הופך למציאות, פוגש את המשפחות, ומייצר חוויה שמוציאה את כולנו עם עיניים בורקות היא הנאה צרופה בשבילי אבל קודם כל שליחות.


איל רום

כיזם ומפיק של חוויות אינטראקטיביות ותיאטרליות במשך שנים רבות ומתמחה במייצגים דיגיטליים, אני שם את הדגש בכל מיצג על חדשנות וייחודיות.

"ללכת בתוך החוויה" - "Walk through Experience" - בעולם ההייטק פיתחתי עם צוות יצירתי ומגוון, מודל יישומי לעיצוב אטרקציות בשילוב אמצעי המחשה דיגיטליים, שחקנים ומספרי סיפורים. המודל החווייתי מוביל את הצופה כמשתתף פעיל בתוך מיצגים היסטוריים. מסע בזמן, מעביר חוויה מרגשת, שגורמת לצופה להרגיש חלק מהשתלשלות סיפור המעשה וככזה גם משפיע על הסיפור.

הידע והניסיון המצטבר הזה הוליד ביחד עם אילת את הרעיון החדשני של "בר מצווה אישית". אני אמון על ההפקה כולה, על הקשר השוטף עם המשפחה ושילוב הכישרונות המשפחתיים בתהליך.

יזם ומנהל בכיר בצוות הניהולי של מספר חברות טכנולוגיות בתחום המדיה הדיגיטלית החל משלב הקמתן. ניסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה בניהול כללי, פיתוח עסקי ושיווק, במספר חברות בארץ ובחו"ל. ניהול כספי וארגוני של מיזמי תיירות וישובים קהילתיים. בוגר כלכלה ומינהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון.

בהטעמה


 

הפקת ימי גיבוש ואירועים למשפחות ולמקומות עבודה
סדנאות אימפרוביזציה ושטח, בישול ואפייה, מופעי אקרובטיקה, מוסיקה ותיאטרון אינטראקטיביים משולבים בדינמיקה קבוצתית מגבשת, מרגשת ומלאת צחוק, הנוגעת בשאלות הגדולות של החיים

ת.ד. 393 יקנעם מושבה, 20600
אילת מלמד: 052-653-4052   I   איל רום: 054-984-5202   
2013 כל הזכויות שמורות ©   I   behataama@gmail.com


אתר: Gama Design